Haminan Palloilijat hakee junioripäällikköä

Haminan Palloilijat hakee junioripäällikköä

 

Haminan Palloilijat (HP) hakee kasvavan junioritoimintansa ylläpitämiseksi ja kehittämiseksi kokopäivätoimista junioripäällikköä jatkuvaan työsuhteeseen siten, että sopimuskausi alkaisi tammikuussa 2022.

Tulevalta junioripäälliköltä odotamme vahvaa, pitkäjänteistä sitoutumista työhön, hyviä sosiaalisia taitoja sekä laji- ja seuratoimintakokemusta. Tehtävän menestyksekkääseen hoitamiseen vaaditaan oma-aloitteellisuutta ja innovatiivisuutta. Tehtävänhoitoon tulee kuulumaan mm. seuraavia osakokonaisuuksia:

  • junioritoiminnan ylläpito ja kokonaisvaltainen kehittäminen (dokumentointi ml.)
  • juniorivalmentajapoolin rakentaminen
  • yksittäisten juniorijoukkueiden valmentaminen ja tukeminen
  • laaja-alainen verkostoituminen juniorien vanhempien kanssa
  • osallistuminen koulumaailman pesäpallotoiminnan ylläpitoon ja kehittämiseen sekä
  • osallistuminen seuran ja junioritoiminnan kannalta olennaisiin seurasidonnaisiin PR-tapahtumiin

Työ toteutetaan tiiviissä yhteistyössä seuran toiminnanjohtajan ja johtokunnan kanssa (raportointi mukaanlukien). Tehtävään hakija voi halutessaan, esittää omia ajatuksiaan tehtäväkuvauksesta ja -ehdoista jo haun yhteydessä. Hakijalla tulee olla ajokortti ja oma auto.

Lisätietoja tehtävästä ja seurastaantaa toiminnanjohtaja Marko Hovi (044-5551474, Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.) Kirjalliset hakemukset palkkatoivomuksineen pyydetään osoittamaan 31.10.2021 mennessä Haminan Palloilijoiden toiminnanjohtajalle edellä mainittuun sähköpostiin.

Jaa artikkeli

Yhteystiedot

Marko Hovi
toiminnanjohtaja
044 555 1474
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.


Aleksi Orola
Junioripäällikkö
040 6688 205
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.


Emma Lappalainen
Tuomarivastaava
041 578 9319

Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.


Ella Taponen
Viestintä
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.


Jere Jylhä
Viestintä
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.


Sanna Toikka
talous- ja laskutus
040 539 3642
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Toimisto

Haminan Palloilijat ry
Isoympyräkatu 17
49400 Hamina

y-tunnus 0206392-9

HP muualla verkossa

© © Haminan Palloilijat ry, Jaakko Leislahti Oy. Oikeudet muutoksiin pidätetään